wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » TV-SAT » Optyczne instalacje » Kable FC PC
Kategorie
Kontakt
  • NIP: 631-172-26-49
  • E-mail:sklep@sklepsatelitarny.pl
  • Telefon883-324-829
  • Godziny działania sklepuOd 10:00 do 16:00 wykonujemy instalacje TV-SAT ( w tym czasie prosimy o kontakt e-mail ) Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku między 16.00 - 20.00, w soboty 12.00 - 14.00.
Systemy płatności
  • iMoje

Kable FC PC

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 5m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Simplex kabel optyczny ze złączkami FC/PC 25m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel optyczny Invacom ze złączkami FC/PC 200m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel optyczny ze złączkami FC/PC -LC/APC 3.0 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel optyczny ze złączkami FC/PC -SC/PC 3.0 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
kabel optyczny ze złączkami FC/PC 100m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
kabel optyczny ze złączkami FC/PC 150m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
kabel optyczny ze złączkami FC/PC 200m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Patchcord optyczny Johansson 4050 SC/APC - 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord optyczny Johansson 4051 SC/APC - 10m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord optyczny Johansson 4052 SC/APC - 50m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord optyczny Johansson 4053 SC/APC - 100m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord optyczny SIMPLEX OS2 LC-APC Goobay 0,5m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord optyczny SIMPLEX OS2 LC-APC Goobay 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord optyczny SIMPLEX OS2 LC-APC Goobay 2m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu